Telefon : 518 359 120

   

Poznání začíná pokusem ...

 

O nás

Kdo jsme

Společnost Didaktik NTL CZ s.r.o.je předním prodejcem učebních pomůcek zaměřených na fyziku. Na českém trhu působí (díky historickým souvislostem s firmou Didaktik s.r.o. Hodonín) od rozdělení Československa v roce 1993. Za více než 20 let prodeje jsme získali mnoho spokojených zákazníků z řad základních, středních i vysokých škol. Jsme vyhledávání především pro komplexnost nabídky, kvalitu zboží a přátelský vztahu se zákazníkem.
Od 1.10.2015 jsme již jako "nová" firma výhradním zastoupením rakouské firmy Fruhmann GmBH (NTL) pro ČR.

Co nabízíme
V oblasti fyziky ucelený systém, umožňující vyučujícímu předvést snad všechny pokusy z učiva základní a střední školy. Jedná se především o základní soupravy pro žáky a přednášející, které jsou doplněny širokou škálou "podpůrných" prvků. Od měřících přístroje, napájecích zdrojů, generátorů signálu, snímačů a softwaru pro zpracování výsledku na počítači až po obyčejné siloměry a vodiče.
Prodejem naše péče o zákazníka nekončí, snažíme se poradit při koupi dalších prvků systému tak, aby vhodně doplňovaly již zakoupené pomůcky a samozřejmostí je i vlastní servis.
Spolupráce
Společnost je od roku 1993 zaměřena jako obchodní, počet zaměstnanců byl vždy podřízen tomuto základnímu požadavku. Jinak tomu je s výrobou a výzkumem. V naší mateřské firmě Didaktik Skalica Slovensko, která byla spoluzakladatelem a dlouhé roky společníkem, pracuje přes 200 zaměstnanců.
V roce 2005 vystoupila výrobní firma ze společnosti a byla navázána velmi úzká spolupráce s rakouskou firmou Fruhmann GmBH (NTL). Ve vývojovém a výzkumném ústředí firmy NTL v Neutalu pracuje více než desítka zaměstnanců a firma NTL spolupracuje již několik desetiletí s firmou Didaktik v oblasti výzkumu a výroby. V blízkem Holíči na Slovensku se nachází centrální expedice a sklad pro Evropskou unii s více než desítkou zaměstnanců. Hodnota dodaných učebních pomůcek na školy v České republice v současné době převyšuje stovky milionů Kč.
Kam směřujeme
Naše filosofie zůstává stejná od vzniku společnosti do dnešních dnů. Snaźíme se nabízet nejlepší poměr mezi cenou a užitkovou hodnotou zboží a nejlepší služby. Snaźíme se, aby výuka s našimi pomůckami byla jednoduchá a pro žáky i vyučující přínosná. Snaźíme se získávat nové zákazníky, především rozšiřováním prodejní sítě.
Hlavní strana
O firmě
Katalogy
Obchod
Zpráva e-mailem

Fyzika
Chemie
Katalogy, ceníky
Kontakty

Obchodní podmínky
Servisní informace
Výpis z obchodního rejstříku
Prohlášení o ochraně údajů
Sídlo firmy

Pro zobrazení dokumentů musíte mít nainstalován Adobe Reader